Neohodnotené

FINEO Automatický dávkovač dezinfekcie

Jednoduchý automatický dávkovač dezinfekcie. 

 
Skladom (1 ks)
Kód: 66425
Značka: Blomus
€105,52
Kategória: Dávkovače na mydla
Záruka: 2 roky
Farba: White/biela
Kolekcie Blomus: Fineo
Materiál: Plast

Rozmery: v. 17,5 cm, š. 7 cm, d. 10,7 cm, objem 260 ml 

 

FINEO - Dávkovač pojme až 260 ml, čo zaručuje dlhšie používanie bez nutnosti doplnenia. Vďaka šikovnému magnetickému pripevneniu sú modely na stenu ľahko odnímateľné, čo na rýchle plnenie a jednoduché čistenie. Integrované krúžky na označovanie zabraňujú zámene dávkovačov mydla a dezinfekčného prostriedku. Vďaka prepracovanému dizajnu krúžok na označovanie sa dá odstrániť a dávkovač sa môže používať bez krúžku. K dispozícii sú rôzne farby s rôznymi funkciami.

Používanie:
Tlačidlo zapnutia/vypnutia sa po dotyku rozsvieti na bielo, čo znamená, že dávkovač je pripravený na použitie. Snímač spustí dávkovanie, keď sa dlaň položí pod výlevku.
Trysky sú dokonale prispôsobené mydlu alebo dezinfekčnému prostriedku, čím sa zabráni nežiaducemu kvapkaniu a znečisteniu umývadla. Oranžová kontrolka signalizuje na začiatku nízka kapacita batérie v počiatočnom štádiu. Nabíjanie sa vykonáva pomocou nabíjacieho kábla s magnetickým pripojením. Opätovným stlačením tlačidla zapnutia/vypnutia môžete dávkovač vypnúť, aby na úsporu energie. Je to signalizované krátkym blikaním červeného svetla.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: